You are here
Home > 2018 > October > 22

Ова е убедливо најсилниот природен антибиотик

За да имате силен имунитет неопходно е да јадете здраво, а можете да се послужите и со мали трикови од сопствената кујна. Ви откриваме како сами да го направите овој моќен напиток за зајакнување на имунитетот: Состојки: – 700 мл јаболков оцет – 1/4 шолја сецкан лук – 1/4 шолја ситно сецкан карамелизиран кромид – 2

Top